KĀPĒC KĻŪT PAR SKOLOTĀJU?

Vairāk kā 90% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka skolotājam ir būtiska loma jaunatnes un nākotnes sabiedrības personību un vērtību radīšanā. Tajā pašā laikā ik gadu Latvijas skolās ir vairāk kā 300 skolotāja amata vakanču. Gan sabiedrības attieksme, gan brīvās darba vietas apliecina - Latvijai skolotāji ir svarīgi un vajadzīgi tieši tagad! Ne visi var kļūt par supercilvēku, kas izglābj pasauli, taču var kļūt par skolotāju, kurš pasauli maina!
mācītspēks

SKOLOTĀJI
ĢIMENĒ

mācītspēks

IEGULDĪJUMS
IZGLĪTĪBĀ

mācītspēks

AIZRAUTĪBA
AR PRIEKŠMETU

mācītspēks

SKOLĒNU
IEDVESMOŠANA

mācītspēks

BĒRNĪBAS
SAPNIS

MĀCĪTSPĒKS ŠODIEN

Projekta pirmie 100 dalībnieki šobrīd cītīgi apgūst skolotāja profesiju, reizē mācot un mācoties. Viņu vidū ir speciālisti ar pieredzi vadošos amatos, daudzbērnu ģimeņu vecāki, kā arī cilvēki ar vairākām augstākajām izglītībām. Kandidāti nāk no visas Latvijas, turklāt projekts ir sasniedzis interesentus arī latviešu kopienās ārzemēs, radot iespēju atgriezties dzimtenē. Tāpat kandidātu vidū ir pāris jau esošie skolotāji, kas vēlas pilnveidoties un iegūt kvalifikāciju, lai varētu turpināt iesākto darbu skolās.

macitspeks
macitspeks
macitspeks
macitspeks
macitspeks macitspeks
macitspeks

DALĪBNIEKU STĀSTI

Mācītspēks
Daudzi no projekta dalībniekiem par skolotāja profesiju domājuši jau ilgāku laiku. Kādam tā reiz palikusi kā otrā prioritāte, izvēloties pirmās studijas. Kāds cits iepriekš strādājis ar bērniem neformālajā izglītībā un sapratis, ka vēlas dot savu artavu daudz lielākā apjomā. Īstais "grūdiens" daudziem nācis tad, kad viņi no draugiem, medijos vai sociālajos tīklos uzzinājuši par projektu "Mācītspēks". Katrs dalībnieks ir spējis projektā atrast savu uzvarošo kombināciju, kas ļāvusi teikt - "šī ir mana iespēja"! Kas un kādi ir šie pirmie 100 jaunie skolotāji? To uzzini viņu stāstos!

 

Jaunākie stāsti

"Jaunā laikmeta" bērni un viņu izglītošana

Speciālists, students un skolotājs vienā personā

Bērni jāmāca vienlaicīgi divās telpās

Mācību procesam jābūt dinamiskam

Panākumu atslēga ir nerimstoša vēlme augt

Ādažu vidusskolā mēnesis vieglā turbulencē

mācītspēks
Ir jautājums? Raksti mums tagad!

Trūkst informācijas?
Jautā mums!

Paldies! Jautājums ir saņemts, sniegsim jums atbildi tuvāko stundu laikā.